تولیدی هایبی مارول فعالیت خود را در سال ۱۳۶۰ به نام تولیدی بیگی در شهر اصفهان آغاز کرد ، و پس از طی فراز و نشیب‌ های بسیار موفق می شود با تغییراتی محسوس در سال ۱۳۹۱ خود را به عنوان برند تجاری ثبت نماید . فعالیت این تولیدی در این سالها بصورت تخصصی در زمینه پیراهن مردانه صورت گرفته است .
از این رو نهایت تمرکز بر تنوع محصول از نظر جنس و رنگ و مدل انجام می گیرد. به دلیل تخصصی بودن تولید، کیفیت محصول در بالاترین متریال و با بهترین مواد اولیه انجام می پذیرد و دقت در جزییات کم نظیر است. تمامی محصولات هایبی مارول با ضمانت برگشت بدون چون و چرا، (در ۲۴ ساعت اول) در صورت وجود کوچکترین عیب در کمال احترام ارائه می شود.


 

فروش اینترنتی

راه اندازی وب سایت هایبی مارول:
با افزایش وسعت تولیدی و تنوع کالاها وب سایت فروشگاه هایبی مارول با حدود چهل سال تجربه کاری و برندینگ با هدف معرفی محصولات و دسترسی راحت و ارائه مستقیم اجناس در راستای تکریم مشتری اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در وب سایت فروشگاه نمود.
ما در فروشگاه هایبی مارول میکوشیم ضمن ارائه تنوعی کم نظیر از پیراهن مردانه با کیفیت، و قیمتی مناسب بدون واسطه، لذت خریدی دلنشین را برای شما مشتریان عزیز به ارمغان آوریم.

همچنین می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فروشگاه هایبی مارول از جدید ترین طرح‌ها، تخفیف‌ها و جشنواره‌ها مطلع شوید.

متریال 88%
کیفیت الیاف 80%
کیفیت دوخت 98%
طراحی بسته بندی 98%
رضایت مشتری 90%